BATMAN SASON İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim EREN´in göreve başlama mesajı.

’06/01/2015 tarihinde Batman’ın Sason İlçesinde Milli Eğitim Müdürü olarak...
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim EREN´in göreve başlama mesajı.

           ‘’06/01/2015 tarihinde Batman’ın Sason İlçesinde Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladım. Bu kutsal görevi yapacak olmanın gurur ve heyecanı içerisindeyim. Eğitimin kalitesinde emeği geçen tüm eğitim yöneticisi ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür etmek, ahirete intikal edenleri ise rahmetle anmak boynumuzun borcudur.

         Öncelikli amacımız hızla değişen dünyada çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma; milli, ahlaki ve evrensel değerlere sahip bir nesil yetiştirmektir. Bunun da ancak şeffaf ve katılımcı ekip bilinciyle olabileceğinin farkındayız.  Bu noktada herkesi ortak bir bilinç ve gaye etrafında birleştireceğimize olan inanç sonsuzdur. Değerli idareci ve öğretmen arkadaşlarımızın bu hususta saygı, sevgi, hoşgörü ve özveriyle çalışacaklarından şüphem yoktur.

         Her şey eğitimle başlar. Dünyanın barışı, huzuru, refahı eğitimle ancak var olabilir. Eğer bizler dünyayı daha güzel bir hale getirmek istiyorsak sarılacağımız yegâne kavram eğitimdir. Cehaletin karanlığını yok ettiğimiz zaman ilerleme ve modernliğin parıltısını göğümüzde görebiliriz. Tüm kurumlarımızın, sivil toplum örgütlerimizin işbirliği ile bu noktada gerekli çalışmaları yürüteceğiz. Çünkü atılacak her adımın ülkemizin, ilimizin ve ilçemizin yarınının şekillenmesinde ne derece büyük bir öneme haiz olduğunun farkınızdayız. Halkımıza hizmet etmek için geldik ve Allah nasip ettiği müddetçe bu yolda canla başla çalışacağız. Karşımıza çıkacak olan güçlüklerin bizi yıldırmayacağından, eldeki imkânları en etkili şekilde kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

         Eğitim meselesi aynı zamanda memleket meselesi olduğuna göre sayın kaymakamımızın önderliğinde yönetici ve öğretmen bütün mesai arkadaşlarımla birlikte yorulma bilmeksizin çalışırken, kamu kurum ve kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin, halkımızın desteğini esirgemeyeceklerine inanıyorum.

      Bu duygu ve düşüncelerle ilçemizde görev yapan tüm meslektaşlarıma, mesai arkadaşlarıma, öğrencilerimize ve değerli Sason halkına kalbi muhabbetlerimi ve sevgilerimi sunuyorum. Saygılarımla…’’

 

 

 

 

Halil İbrahim EREN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Devlet Hastanesi Yanı Yeni Halk Eğitim Merkezi Binası 3.Kat Sason/BATMAN - 04884612495

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.