BATMAN SASON İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne Serdar ŞAHİN Atandı.

Yeni Milli Eğitim Şube Müdürü: Serdar ŞAHİN.
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne Serdar ŞAHİN Atandı.

     Sason İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne Serdar Şahin atandı.

     Eski Şube Müdürü İbrahim Vural’ın istifasıyla boşalan Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne Milli Eğitim Müdürlüğünde Personel Şefi olarak görev yapan Serdar Şahin atandı.
     Yaklaşık 9 yıldır Eğitimin çeşitli kademelerinde görev yapan Şahin, edindiği tecrübelerle bundan sonra Şube Müdürlüğü görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışacağını ifade etti.
İlköğrenimini ve ortaöğrenimini Sason’da tamamlayan Şahin, Kafkas Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Kamu Yönetimi Anabilim dalından mezun oldu. Ayrıca Siirt Üniversitesi Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon sertifikasını aldı. İlk atama olarak 2007 yılında göreve başlayan Şahin, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan görevde yükselme sınavını kazanıp Sason İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Personel Şefi olarak atandı.

     Eski Şube Müdürü Vural’ın istifasıyla Sason İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğü görevine getirilen Şahin, evli ve bir çocuk babasıdır.
     Milli Eğitim camiası olarak Şahin´e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

Devlet Hastanesi Yanı Yeni Halk Eğitim Merkezi Binası 3.Kat Sason/BATMAN - 04884612495

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.