BATMAN SASON İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SASON İLÇE JANDARMA KOMANDO TABUR KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Veysi BOZKURT, Sason İlçe Jandarma Komando Tabur Komutanı Binbaşı İsmet DEMİRGÜRELLİ'yi makamında ziyaret etti. İsmet DEMİRGÜRELLİ, Veysi BOZKURT'un ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SASON İLÇE JANDARMA KOMANDO TABUR KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ

          Veysi BOZKURT'a eğitim adına güzel çalışmalar yapması sebebiyle teşekkürlerini ileten İsmet DEMİRGÜRELLİ, kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekerek eğitime katkı sağlamak istediklerini iletti. Geleceğimizin çocuklara emanet olduğunu belirterek vatanına ve milletine sadık bireyler yetiştirmek için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını söyledi.       

          İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Veysi BOZKURT, "Şanlı ordumuzla Sason'umuzu temsil eden Jandarma Komutanı Binbaşı İsmet DEMİRGÜRELLİ'nin müdürlüğümüz ile işbirliği içinde olmaları ben çok memnun etti." dedi. Ayrıca geleceğimiz olan çocuklarımıza vatan ve millet sevgisinin yerleşmesi için desteklerini esirgemeyen Sn.DEMİRGÜRELLİ'ye teşekkürlerini iletti.

         Veysi BOZKURT, İsmet DEMİRGÜRELLİ'ye Prof.Dr.Ayhan AYDIN'ın kaleme aldığı "Umut" adlı kitabı hediye ederek ziyaretini sonlandırdı.

19-11-202019-11-2020

Devlet Hastanesi Yanı Yeni Halk Eğitim Merkezi Binası 3.Kat Sason/BATMAN - 04884612495

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.