BATMAN SASON İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin ÇAĞLAYAN´ın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin ÇAĞLAYAN´ın Kurban Bayramı Mesajı

 

 

Sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının tazelendiği, birlik ve beraberlik, duygusunun en güçlü hissedildiği, gönülden gönüle en sağlam köprülerin inşa edildiği mübarek Kurban Bayramı’na vasıl olmanın milletçe mutluluğu içerisindeyiz. 

Bayramlar, milli ve manevi değerlerimizi güçlendiren, insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duygularını kuvvetlendiren, geçmişi gelecek ile bütünleştiren, toplumda huzur iklimi tesis eden müstesna günlerdir. Kenetlenerek her türlü zorluğu aşmamıza bir vesile olan bu özel zamanlar, bizi birbirimize daha güçlü duygular ile bağlar.  

 Milli eğitim ailesi olarak, evlatlarımızı hayata hazırlarken milletimizin en güçlü hasletlerinden olan manevi değerlerini benimsemiş nesiller yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz.  

            Bu duygularla, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ederken, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere, tüm eğitim camiamızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, nice mutlu ve huzurlu bayramlar temenni ediyorum.

 

 

   Mehmet Emin ÇAĞLAYAN

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Devlet Hastanesi Yanı Yeni Halk Eğitim Merkezi Binası 3.Kat Sason/BATMAN - 04884612495

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.