BATMAN SASON İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET EMİN ÇAĞLAYAN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET EMİN ÇAĞLAYAN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

Ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve dünyada söz sahibi olmaya devam eden bir devlet olarak yaşatmak için en önemli şartlardan biri eğitimdir.  Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Eğitim ve öğretimdeki en önemli hedefimiz ise; milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlerle bezenmiş çocuklarımızı çağın gerektirdiği bilimsel ve teknolojik donanımları en iyi ve doğru şekilde kullanan bireyler olarak yetiştirmektir. Devletimizin ve milletimizin geleceğe emin adımlarla yürümesini sağlamak, insanlarımızın mutlu ve müreffeh yaşamalarını temin etmenin yolu da buradan geçmektedir. Bunun için; idare, öğretmen, veli ve öğrenci koordinasyonunu en güzel şekilde tesis ederek çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gayret edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, öğretmen ve öğrencilerimize muvaffakiyetler diliyor,  sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

 

                                                                                                                                      Mehmet Emin ÇAĞLAYAN

                                                                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

Devlet Hastanesi Yanı Yeni Halk Eğitim Merkezi Binası 3.Kat Sason/BATMAN - 04884612495

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.