BATMAN SASON İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

Fatih Projesi, eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğini ve BT araçlarının öğrenme ve öğretme sürecinde daha fazla duyu organına hitap edecek şekilde derslerde etkin kullanılmasını sağlamak amacıyla uygulamaya konulmuştur. Fatih Projesi ile tüm sınıflarımıza  Bilişim Teknolojileri araçları kurulmaktadır. Sınıflarımıza kurulan bu donanımların ve sağlanan ders içeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı, Bilişim Teknolojileri konusunda öğretmen ve öğrencilerimize yönelik rehberlik ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri  tarafından yürütülecek olan Fatih Projesi BT Rehberliği görevi önem arz etmektedir. İlgi yazıda belirtilen esaslar doğrultusunda BT Rehberliği görevi için başvurmak isteyen öğretmenlerinize müdürlüğümüz resmi web sitesinde yayınlanan ek-2 Başvuru formunun doldurulmasının sağlanması ve bu formun 06/09/2018 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Bilgi İşlem Eğitim Teknolojileri Bölüme gönderilmesi hususunda; Gereğini rica ederim.
Fatih Projesi BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

Fatih Projesi BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi için aşağıdaki formu doldurarak Müdürlüğümüze 06/09/2018 tarihine kadar teslim edilmesi hususunda.

Formu Açmak İçin Linki Tıklayımız.

/meb_iys_dosyalar/2018_08/07092240_fatih_projesi_baYvuru_formu.docx

Devlet Hastanesi Yanı Yeni Halk Eğitim Merkezi Binası 3.Kat Sason/BATMAN - 04884612495

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.