BATMAN SASON İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi 3. Faz Alt Yapı Veri Girişi. İVEDİ -ÖNEMLİDİR

Fatih Projesi 3. Faz Alt Yapı Veri Girişi.  İVEDİ -ÖNEMLİDİR

 Okul listesi için tıklayınız /meb_iys_dosyalar/2016_10/03042202_fatih_projesi_sason.xlsx

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının 3. Faz aşamasına geçilmesi planlanmaktadır. Söz konusu faz kapsamında bugüne kadar çeşitli sebeplerle kurulumu yapılamamış ortaokul ve meslek liseleri ile daha önceki fazların kapsamına alınmamış ilkokulların tamamına altyapı kurulumu yapılacaktır. 
        Okullarımızın Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının yapılabilmesi ve ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için (Ulaşmak için TIKLAYINIZ) adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 30.09.2016-07.10.2016 tarihleri arasında veri girişi yapılabilecektir. Bu noktada okullarımızın bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri altyapı kurulumlarının sorunsuz şekilde yapılabilmesi ve okullarımızın mağduriyet yaşamaması için son derece önem arz etmektedir.
Veri girişi yapılırken aşağıdaki hususlara dikkat edilecektir.
1-Şu ana kadar okullarına altyapı kurulumu yapılmamış tüm okullar veri girişi yapacaktır.
2-Daha önceki fazlar kapsamında altyapı kurulumu yapılmış, ancak farklı binaya taşınan okullar taşındıkları binada altyapı yok ise veri girişi yapacaktır.
3-Aynı binayı kullanan birden fazla okul olması durumunda,
a) Binanın sahibi olan kurum veri girişi yapacaktır.
b) Binayı kullanan diğer okul/okullar veri giriş sayfasına giriş yapıp, sayısal verilere "0" yazdıktan sonra, 17,18,19. sorulara hayır yanıtı vereceklerdir.
3-Bilgi : Ömer ÇİFTÇİ  TEL: 0505 3463868

Devlet Hastanesi Yanı Yeni Halk Eğitim Merkezi Binası 3.Kat Sason/BATMAN - 04884612495

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.